E-poe valmistamine

E-POE VALMISTAMINE – MÕISTLIK HIND, E-POE VALMISTAME WORDPRESSILE

E-poe valmistamine erineva suurusega rahakotile.

Usun, et teil tekkisid järgmised küsimused:

Milline platvorm oleks teile parim?

Mõni aeg tagasi valmistati e-poed veel täiesti nullist. Nüüd aga on võimalik hoida raha ning aega kokku, valmistades e-pood mõnele platvormile. Mõelge sellele, kui tuleks kirjutada kogu e-poe kood algusest lõpuni täiesti ise. See tähendaks seda, et kogu e-poe hind oleks kordades kallim. Nüüd on meil võimalik kasutada mõnda platvormi, kus kõik vajalik on juba ette programmeeritud. Ühed enamlevinud keskkonnad on WordPress, Prestashop, Opencart ning Magento. Loe blogist Miks valmistada e-pood WordPressile?. WordPressile valmistades on lihtne leida arendajaid ning arenduskulud on keskmise hinnaga.

Mida sisaldab tavaline e-pood ilma lisaarenduseta?

Koheselt tekib meil küsimus, mida sisaldab üks tavaline e-pood, mis on valmistatud mõnele platvormile. Kui oleme valinud platvormiks WordPressi, siis on meil kõik vajalik olemas, et panna püsti oma esimene e-pood. See sisaldab pangalinke, tarne võimalust, laohaldust jpm.

Kas e-pood teha valmiskujundusele või mõelda eridisainile?

Mida tähendab valmiskujundus? Valmiskujundus on arendajate poolt eelnevalt valmis disainitud ning seda võivad kasutada mitmed e-poe valmistajad. Erilahenduse puhul on tegemist nullist arendatud e-poega, kus on võimalik arvestada tunduvalt rohkem kliendi soovist. Kindlasti ei väida me, et valmiskujundus on halb. On meeletult palju erinevaid valmiskujundusi, mille vahel saate valida endale sobiva. Valmiskujundus on ka tunduvalt soodsam, kui erilahendusena valmistatud e-pood.

E-poe valmistamine, tee e-pood mis on ka googles nähtav?

Paljudele jääb ebaselgeks, miks mõni e-pood saab rohkem külastajaid kui mõni teine. Nimelt E-poe puhul on konkurents suurem, eriti siis, kui mitmed e-poed müüvad sarnast toodet. Sellisel juhul on ühed kindlad faktorid, mis hakkavad mõjutama e-poodide populaarsust. Soovitame lugeda ”Tõsta oma positsiooni google otsingus”.

Kas teadsite et isegi tootepildi nimetus võib muuta teie asukohta google otsingumootoris?

E-poe valmistamine ja hind sõltub otsingumootori tasemest

Kui palju võiks maksta üks e-pood?

E-poe hind sõltub paljudest teguritest. Üks põhilisi e-poe hinna määrajaid on see, kas leht tehakse valmiskujundusena või erilahendusena. Keskmine e-poe hind jääb siiski 1000 euro juurde. Erilahendusena valmistatud e-poe hinna võite julgelt korrutada 3-ga (sõltub keerukusest).

Kui valite erilahenduse kasuks, siis tuleks kindlasti veenduda, et kogu e-pood programmeeritakse nullist. Paljude ettevõtted kasutavad ära võimalust erilahendust valmiskujunduse pähe määrida ning mitmekordistada e-poe maksumust.

Edaspidine e-poe arendus ja hooldus?

Kui soovite e-poodi edasi arendada, teostame töid tunnihinna alusel. Pakume ka e-poe igakuist hooldust, mis sisaldab pidevat tarkvara värskendust. Oleme alati olemas ning vastame teie küsimustele.

E-poe valmistamine on veidi pikem protsess, kui kodulehe valmistamine ning selle aja jooksul ja hiljemgi oleme alati kättesaadavad ning vastame kõikidele küsimustele.

 

epoe valmistamine rätsepalahendus

2KANGAROOS

E-pood valmistati erilahendusena. Rätsepalahendus sobib ettevõttele, kes soovib disaini osas eristuda oma konkurentidest.

Külasta lehte

INGLIKIVID

INGLIKIVID

Kuna e-poe tellijal oli pakkuda toodetest väga kvaliteetsed ja ilusad pildid, siis pidasime vajalikuks teha lihtsa ülesehitusega poe.

Külasta lehte