E-POED

E-POE VALMISTAMINE

Oleme loonud mitmeid erinevaid e-poode ja välja arendanud mitmekülgseid e-poodide lahendusi, vastavalt kliendi soovile. Praeguseks võime kindlad olla, et omame suurepärast kogemust e-poodide valmistamisel ja meie pakutavad e-poodide lahendused on olnud siiani kliendi sõbralikud. Omalt poolt pakume ka soovitusi ja nõuandeid, kuidas hallata epoodi ja kuidas kirjutada optimiseeritud toote kirjeldusi. E-poe valmistamine on veidi pikem protsess, kui kodulehe valmistamine ning selle aja jooksul ja hiljemgi oleme alati kättesaadavad ning vastame kõikidele küsimustele.

MIKS MÕNI E-POOD ON POPULAARSEM, KUI TEINE?

Mõningatele jääb ebaselgeks, miks mõni e-pood saab rohkem külastajaid kui mõni teine. Nimelt E-poe puhul on konkurents suurem, eriti siis, kui mitmed e-poed müüvad sarnast toodet. Sellisel juhul on ühed kindlad faktorid, mis hakkavad mõjutama e-poodide populaarsust.

Kas teadsite et isegi tootepildi nimetus võib muuta teie asukohta google otsingumootoris?

E-poe valmistamine ja hind sõltub otsingumootori tasemest

E-POE FUNKTSIOONID

Meie poolt valmistatud e-poe süsteemis on võimalik tooteid ümber tõsta, kopeerida, määrata kindla ajavältel olevad soodustused. Näiteks on võimalik sättida soodustus kindlale tootele alates algusekuupäevast kuni lõppkuupäevani. Selle ajavahemiku sees on selle toote hind muutunud soodushinnaks ning peale lõppkuupäeva muutub toote hind tagasi originaalhinnaks. Samuti on võimalus lisada kindlat lao hulka ja kui toode saab otsa, siis automaatselt on võimalik toode  ärapeita või suunata klient toote ettetellimuse lehele.

Automatiseerides oma e-poodi säästad oma aega ja raha

E-POE VALMISTAMINE JA ÜHENDAMINE ÄRITARKVARAGA

Tänapäeval on suurem osa e-poode ühendatud äri- või laotarkvaraga nagu Ladu20, Erply, Epicor jne. Kus sisestades tooteid on kõik automatiseeritud, et säästa teile aega ja raha tööjõukulutustelt. Uuemad E-poed laevad alla tooteinfo tootja kodulehelt, mis aitab vältida liigset tööd tooteinfo sisestamisel.

LÕPPKLIENDI MAKSEVÕIMALUSED – PANGALINGID, KAARDIMAKSE, PAYPAL

Tänu erinevatele moodulitele on e-poele võimalik lisada kõik Eesti pankade (SEB, Swedbank, Nordea, LHV) maksemeetodid. Samuti on meil kogemusi teiste välismaiste maksemeetoditega (Paypal, Skrill).

E-poe maksemeetodid tuleks teha lihtsaks ja arusaadavaks kõikidele vanusegruppidele

AUTOMATISEERITUD ARVETE VÕI TELLIMUSE SÜSTEEM

Meie poolt valmistatud e-poe lahenduses on võimalik teha ka selline süsteem, kus klient ja müüja saavad automaatselt tellimusekinnituse või arve (pärast tellimuse kinnitust kodulehel), emailile (näiteks PDF formaadis). Samuti salvestab server koopiaid müügidokumentidest või arvetest, vältimaks info kadumist.

E-POE TOODETE ESITLUS

Tooteid saab e-poodides esitleda erinevalt. Kui sul on hulk pilte, siis valmistame tootekataloogi, mis keskendub piltide näitamisele. Kui aga kindlal tootel on olulisemad omadused ja nimed, siis saab kasutada tekstilisi formaate. Ühesõnaga valmistame tootekataloogi vastavalt infoesitluse tähtsusele.

Mõned tooted tõmbavad rohkem tähelepanu piltidega, mõned aga teksti profiiliga

MIS ON E-POE HIND?

E-poe valmistamise hind sõltub milliseid mooduleid ja funktsioone e-pood hakkab kasutama. Kõik sõltub sellest, mida täpsemalt soovite (maksmisvõimalused, müügidokumentide haldus, tarnevõimalused nt smartpost, laotarkvaraga ühendamine).

 

EKAUBAMAJA24

EKAUBAMAJA24

E-poe valmistamisel lähtusime kliendi soovist luua e-pood, millel on selge ülesehitus.

Külasta lehte

INGLIKIVID

INGLIKIVID

Kuna e-poe tellijal oli pakkuda toodetest väga kvaliteetsed ja ilusad pildid, siis pidasime vajalikuks teha lihtsa ülesehitusega poe.

Külasta lehte