d

Digiagentuur – mõttest tegudeni!

Alustame koostööd!

E-POE VALMISTAMINE – E-POE VALMISTAME WORDPRESSILE

E-poe valmistamine erineva suurusega rahakotile.

Kas Sul tekkisid e-poe osas järgmise küsimused:

  • Milline platvorm oleks Sulle parim?
  • Mida sisaldab tavaline e-pood ilma lisaarenduseta?
  • Kas e-pood teha valmiskujundusele või mõelda rätsepalahendusele?
  • Kuidas valmistada e-pood, mis on ka googles nähtav?
  • Kui palju võiks maksta üks e-pood?
  • Edaspidine e-poe haldus ja hooldus?

projekti

25

Milline platvorm oleks parim?

Mõni aeg tagasi valmistati e-poed veel täiesti nullist. Nüüd aga on võimalik hoida raha ning aega kokku, valmistades e-pood mõnele platvormile. Mõelge sellele, kui tuleks kirjutada kogu e-poe kood algusest lõpuni täiesti ise. See tähendaks seda, et e-poe hind oleks kordades kallim. Ühed enamlevinud keskkonnad on WordPress, Prestashop, Opencart ning Magento. Loe blogist Miks valmistada e-pood WordPressile?.

Mida sisaldab tavaline e-pood ilma lisaarenduseta?

Koheselt tekib meil küsimus, mida sisaldab üks tavaline e-pood, mis on valmistatud mõnele platvormile. Kui oleme valinud platvormiks WordPressi, siis on meil kõik vajalik olemas, et panna püsti oma esimene e-pood.

Kas e-pood teha valmiskujundusele või mõelda eridisainile?

Mida tähendab valmiskujundus? Valmiskujundus on arendajate poolt eelnevalt valmis disainitud ning seda võivad kasutada mitmed e-poe valmistajad. Rätsepalahenduse puhul on tegemist nullist arendatud e-poega, kus on võimalik arvestada rohkem kliendi soovist. Valmiskujundus on tunduvalt soodsam, kui erilahendusena valmistatud e-pood.

E-poe valmistamine, tee e-pood mis on ka googles nähtav!

Paljudele jääb ebaselgeks, miks mõni e-pood saab rohkem külastajaid kui mõni teine. Nimelt E-poe puhul on konkurents suurem, eriti siis, kui mitmed e-poed müüvad sarnast toodet. Sellisel juhul on ühed kindlad faktorid, mis hakkavad mõjutama e-poodide populaarsust.

Kas teadsite et isegi tootepildi nimetus võib muuta teie asukohta google otsingumootoris?

Kui palju võiks maksta üks e-pood?

E-poe hind sõltub paljudest teguritest. Üks põhilisi e-poe hinna määrajaid on see, kas leht tehakse valmiskujundusena või rätsepalahendusena. Lisaks tuleb teada, milliseid mooduleid ja funktsionaalsust kasutama hakatakse.

Edaspidine e-poe arendus ja hooldus?

Kui soovite e-poodi edasi arendada, teostame töid tunnihinna alusel. Pakume ka e-poe igakuist hooldust. Oleme alati olemas ning vastame küsimustele.

Sul on kiire küsimus või soov?

Anna meile teada. Sinu küsimusele vastab esimesel võimalusel Siim.

Võid meiega ühendust võtta numbril +372 58043046.